21 Вересня 2021

Планові відключення електроенергії в Білоцерківському районі 10 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білоцерківському районі 10 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

10 серпня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії в деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Маловільшанській, Гребінківській, Ковалівській, Володарській, Сквирській, Ставищанській, Рокитнянській, Тетіївській.

Дати, точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕК

Населений пункт/Назва вулиці

Вид планових робіт

Час проведення

Тетіївський

Кошів : Шкільна, Жовтнева, Шевченка, Садова, Братів Красіїв, Кочубея, Космонавтів

Технічне обслуговування

з 13 по 14 год

Тетіївський

Скибинці : Леніна, Лугова, Польова, Шевченка

Капітальний ремонт

з 11 по 13 год

Тетіївський

Скибинці : 70 років Жовтня, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова

Технічне обслуговування

з 10 по 11 год

Білоцерківський

Біла Церква : Київська

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Білоцерківський

Біла Церква : Запорізька, Озерна, Партизанська, 2 Річковий

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Білоцерківський

Потіївка : Молодіжна, Вишнева, Пишканя, Склад, Зелена, Хоздвір, Урожайна, Миру, Пишканя пров., Надрічна, Житня, Польова, Шевченка Чупира : Гагаріна, Нова, Першотравнева, Новоселівська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Володимирівка : Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності Дрозди : Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська Мазепинці : Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова Сидори : Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір Біла Церква : Ленінське Терезине : Дружби, Ленінське Тетянівка : Центральна, Нова, Залізнична

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

Великі Єрчики : Молодіжна, Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Мазепинці : Івана Мазепи, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Щербини, Шкільна, Новоселів

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

Скибинці : Леніна, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Гоголя

Капітальний ремонт

з 8 по 10 год

Білоцерківський

Потіївка : Миру, Надрічна, Житня

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

Великі Єрчики : Молодіжна, Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Володарський

Надросівка : Лесі Українки, Квітнева, Дружби

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Шкарівка : Вишнева, Курсантська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Шкарівка : Коцюбинського, Замкова, Незалежності, Шевченка Тараса

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Хутір Черкас : Вишнева, Лісництво Біла Церква : Траса Київ-Одеса Поправка : Івана Франка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Сквирський

Малі Єрчики : Центральна, Київська, Шевченка, Польова, Космонавтів

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Володарський

Ожегівка : Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, Луговий, 9 Травня, Соборний, Польовий Тарган : Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська Пархомівка : Шевченка, Свято – Покровська, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги Тадіївка : Шевченка, Миру, Свободи

Усунення дефекту

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Телешівка : Молодіжна, Шевченка, Молодіжний

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Сквирський

Великі Єрчики : Молодіжна, Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ставищанський

Журавлиха : 40-річчя Перемоги, Березова, Комсомольська, Леніна, Гагаріна, Радянська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Тетіївський

Галайки : Леніна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Механізаторів

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Пологи : Білоцерківська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Васильківський

Лосятин : Шевченка, Ватутіна, Мічуріна, Короленка, Набережна, Сонячний пров., Франка пров., Вишневий пров., Узинська, Пугачова пров., Центральна, Радянська Саливонки : Леніна, Тракторна Пінчуки : Шевченка Степове : Польова, Молодіжна, Садова Гребінки : Білоцерківська, Карла Маркса Тростинська Hовоселиця : Шевченка, Чапаєва, Молодіжна, Франка Вільшанська Новоселиця : Петровського, Степова, Ворошилова, Щорса, Озірна, Тарнавського, Горького Дослідницьке : Вчених

Реконструкція

з 8 по 18 год

Васильківський

Пологи : Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Васильківський

Гребінки : Шевченка, Ярова, Франка

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Васильківський

Пологи : Леніна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Тетіївський

Черепин : Макаренка, Петрівського, Кузнецька, Молодіжна, Бобровського, Леніна

Технічне обслуговування

з 7 по 8 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Новини партнерів

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білоцерківському районі 10 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/7843-7843.html