25 Листопада 2020

Білоцерківські гімнастки вибороли звання переможців та призерів Чемпіонату України (фото)

Впродовж чотирьох днів – із 30 вересня по 03 жовтня в Ужгороді проходили змагання Чемпіонату України ГО ФСТ “Спартак” з художньої гімнастики.

Білу Церкву на чемпіонаті представили 15 вихованок комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» в групових вправах та особистій першості. Попри високу конкуренцію, наші дівчата вибороли звання переможниць та призерів Чемпіонату.

Серед гімнасток 2008 року народження за програмою першого розряду в особистій першості від команди ДЮСШ “Юність” виступало троє дівчат – Єлизавета Кепич, Анна Горобець та Софія Ткаченко. Попри невеликі помилки, вони все ж достойно представили нашу команду і місто. Єлизаветі Кепич вдалося потрапити у фінал та у вправах з булавами завоювати срібну медаль.

У фінальних групових вправах без предмета по програмі першого розряду наша команда зайняла 3 місце. У фіналі з 5-ма м’ячами вони теж вибороли бронзу.

Склад команди: Єлизавета Кепич, Анна Горобець, Софія Ткаченко, Вероніка Гурєєва, Єлизавета Муртазіна.

У групових фінальних вправах зі стрічками по програмі КМС наші дівчата вибороли 3 місце.

Склад команди: Ліна Кепич, Анастасія Данільченко, Віта Сірашова, Тетяна Циба, Ангеліна Шандарова.

У фіналі особистої першості у вправах зі стрічкою Анастасія Данільченко перемогла та заслужено отримала золото.

Найстарші дівчата команди Дарія Масликова, Юлія Коліуш, Дар’я Фареник, Олена Чумак та Валерія Десятніченко стали переможницями у багатоборстві у групових вправах по програмі майстрів спорту. Також у фінальних вправах з м’ячами отримали срібні медалі, а з трьома обручами і двома парами булав – золоту нагороду.

По програмі МС в особистій першості Юлія Коліуш виборола заслужену перемогу в багатоборстві. Потрапивши у фінали, вона отримала срібну медаль за вправу з обручем та бронзову – із булавами.

Дарія Масликова у фіналі особистої першості у вправах зі стрічкою виборола друге місце.

Тренери команди: Ірина Масликова, Надія та Олена Левчик.

Редакція порталу Біла Церква Online вітає наших спортсменок та їх тренерів за гідний результат!