01 Грудня 2020

Білоцерківські лижоролери стали призерами чемпіонату Київщини

Автор фото: Управління фізичної культури і спорту КОДА

10 жовтня у місті Бровари відбулися змагання юних лижників – відкритий чемпіонат Київської області з лижоролерів та кросу.

На змаганнях поборотися за право вважатися найкращими в області зібралися команди з Білої Церкви, Броварів, Рокитнянського, Тетіівського, Києво-Святошинського районів, гості з Києва, Чернігова та Конотопу. Загалом на старт вийшли понад 150 юних спортсменів-лижників.

Боротьба була дуже запеклою. На фініші лічені секунди відділяли чемпіонів від призерів.

Збірна Білої Церкви виборола друге місце, поступившись команді Рокитнянського району. Трійку призерів замкнули господарі змагань з Броварів.

Всі чемпіони та призери відкритого чемпіонату Київської області з лижоролерів серед юнаків та дівчат отримали дипломи та медалі Управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації.