05 Грудня 2020

“Білий Барс” повертається на лід і програє третій матч півфіналу

Автор фото: ХК «Білий Барс»

Хокеїсти “Білого Барсу” із минулого тижня відновили тренування після отримання результатів повторних ПЛР-тестів на COVID-19. А вже вчора провели матч півфіналу із “Кременчуком”, поступившись із рахунком 2:9.
Вчора відбулася третя гра півфіналу чемпіонату УХЛ між “Білим Барсом” та “Кременчуком”, яка була раніше відкладена через позитивні тести на COVID-19 в гравців білоцерківської команди, про що портал Біла Церква Online повідомляв раніше.

Через відсутність багатьох лідерів “Білого Барсу” на майданчику, Костянтин Буценко змушений був виставити на гру молодих гравців.

Попри те, що “барси” в першому періоді виглядали досить непогано, більш досвідченіші “городяни” закинули у наші ворота дві шайби і команди пішли на перерву за рахунку 2:0 на користь гостей.

На четвертій хвилині другого періоду відзначився влучним кидком Денис Бородай. На що «городяни» відповіли чотирма шайбами у воротах Василя Полгородника.

У третьому періоді гравці ХК “Кременчук” ще тричі влучили по воротах “барсів2, на що господарі майданчика зуміли відповісти дебютною шайбою Андрія Удовиченка.

«Білий Барс» – «Кременчук» – 2:9 (0:2, 1:4, 1:3)
28 вересня 2020 року,18:00, арена «Білий Барс», Біла Церква
Шайби: 0:1 Коробов (Дубінін, Денискін, 3:13 – більш.). 0:2 Грицьких (Созонов, 14:29). 1:2 Бородай (Мазур, 23:21). 1:3 Коробов (Волков, 26:26). 1:4 Денискін (Киселев, Бабрусев, 30:03). 1:5 Дубінін (Денискін, Коробов, 38:15). 1:6 Серанов (Киселев, 39:47). 1:7 Корорбов (43:05). 2:7 Удовиченко (Мазур, Грицюк, 47:18). 2:8 Савицький (Толстушко, Яковлев, 49:33). 2:9 Грицьких (Алексюк, 53:32).