28 Листопада 2020

“Білий Барс” здобув першу перемогу в рамках Української хокейної ліги 2020/2021

Автор фото: ХК «Білий Барс»

Вчора, 4 листопада, ХК “Білий Барс” на власному хокейному майданчику переміг “Маріуполь” із рахунком 2:1. Наші хокеїсти першими пропустили, але наприкінці 2-го періоду Павло Таран і Артем Грабовецький переломили хід поєдинку, закинувши дві шайби у ворота команди-суперника.

Для обох клубів – це було перше очне протистояння в історії українського хокейного чемпіонату.

Вже на другій хвилині зустрічі гостям вдалася швидка контратака, яку точним кидком завершив Кобяков. Шайба, після його кидка пройшла між ніг Кучера.

Після цього, у білоцерківців була можливість зрівняти рахунок і навіть вийти вперед. Але, наші хлопці не змогли скористатися двома поспіль більшостями. Хокеїсти “Маріуполя” здорово зіграли в обороні і воротар гостей Дуве був досить надійний, зумівши відбити чотири потужних кидки.

Впродовж матчу “Білий Барс” атакував і грав першим номером, тоді як гості ловили своє щастя на контратаках. На 13 і 14 хвилинах маріупільці могли закинути ще дві шайби. Але в першому випадку, при виході два в нуль, Кучер витягнув “мертву” шайбу. А в другому, при виході три в нуль, троє нападників “Маріуполя” забарилися і воротар «Барсів» відбив шайбу.

Кінцівка першого періоду запам’яталася ще одним гольовим моментом у виконанні нападника “сталевих Чайок” Коваленко. Хокеїст викотився один в один з Кучером, але не зміг його переграти.

Другий період пройшов в рівній боротьбі, яка в основному точилася по всьому майданчику. Тому протягом 17 хвилин воротарі зрідка вступали в серйозну боротьбу. Все перевернули з ніг на голову заключні три хвилини періоду. Перед цим гості не реалізували більшість, за, що відразу були покарані господарями майданчика. Спочатку захисник «Барсів» Таран відзначився вдалим підключенням в атаку і зрівняв рахунок. А через хвилину, білоцерківці, скористалися помилкою хокеїстів «Маріуполя», провели швидку контратаку, в якій Грабовецький, з передачі Даниленко забив другий гол – 2:1.

Заключна двадцятихвилинка пройшла в атаках маріупольців. Вже на перших секундах Агєєв кидком з п’ятака міг зрівнювати рахунок, але Кучер відбив шайбу. Ще через дві хвилини і вихід Мостового на побачення з воротарем “Білого Барса”. Знову Кучер на висоті. Ще момент, і вже Ромащенко міг закинути шайбу, але і він, на жаль, не влучив по воротах з вигідної позиції.

Рахунок 2:1 на користь “Білого Барса” протримався до кінця поєдинку. І навіть заміна воротаря на шостого польового гравця не змогла допомогти гостям, як мінімум перевести гру в овертайм.

“Білий Барс” – “Маріуполь” 2:1 (0:1, 2 0, 0:0)
Шайби: 0:1 – Кобяков (Костарєв), 1:56, 1:1 – Таран (Мороз), 37:32, 2:1 – Грабовецький (Даниленко – Бородай), 38:11.