25 Жовтня 2021

“Колос” перериває серію невдач, здобувши перемогу у Кропивницькому

Автор фото: ФК «Колос» Ковалівка

У матчі 8-го туру VBET Ліги “Колос” нарешті перервав свою серію з трьох поразок поспіль і здобув перемогу над “Інгульцем” 2:0.

Вже на шостій хвилині поєдинку ковалівці заробили пенальті після гри рукою захисника господарів. Проте, Кирило Петров не зміг з точки переграти голкіпера Євгена Гальчука. Згодом неймовірний сейв здійснив голкіпер “Колоса” Кирило Фесюн, який відбив удар впритул від Іллі Коваленка.

А ось Гальчук ледь не привіз собі гол, помилившись під пресингом Ренана, одначе Володимир Лисенко закинув м’яч трохи вище воріт. В наступній атаці “Інгулець” забив, але арбітри зафіксували офсайд.

А на 26-ій хвилині ковалівці забили після розіграшу штрафного. Андрій Богданов покотив м’яч на Олександра Чорноморця, і той могутнім ударом вразив нижній кут воріт Гальчука.

Другий тайм проходив під дощем, тож командам було важко демонструвати комбінаційний футбол. А на 65-ій хвилині Ренан міг відзначитися, пробивши головою по центру – голкіпер був на місці. Дуже натхненно діяв і ковалівський голкіпер, який зберігав спокій і грав надійно.

Розв’язка ж матчу сталася вже в компенсований арбітром час. Вийшовший на заміну Ніка Сітчінава у боротьбі з захисником впав, але зумів лежачи зробити пас на Чурка. В’ячеслав в один дотик забив красиво і встановив остаточний рахунок – 2:0 на користь “Колоса”.

Після цього матчу ФК “Колос” має вісім очок в турнірній таблиціі, випередевши “Інгулець”. Наступна гра – вдома у п’ятницю, 24 вересня, о 19:30 проти полтавської “Ворскли”.