21 Вересня 2021

“Колос” розпочав новий сезон 2021/2022 із нічиєї у Луцьку (фото)

Автор фото: ФК «Колос» Ковалівка

24 липня стартував новий футбольний сезон для “Колоса”. В рамках 1-го туру VBET Ліги ковалівська команда зіграла у Луцьку внічию із рівненським “Вересом” 0:0.

Вже на другій хвилині футболісти “Вереса” провели небезпечну атаку правим флангом, але Немчанінов не зміг пробити по воротах Волинця. Ковалівці одразу ж відповіли – Андрій Богданов пробив метрів з 25-ти, але м’яч полетів вище воріт. Перша позиційна атака від “Колоса” пройшла на шостій хвилині – Ніка Сітчінава увірвався у карний майданчик, але пробив поруч зі стійкою.

Глядачам не довелося нудьгувати, адже на полі було багато боротьби і стиків. Але у другій половині стартового тайму рівненська команда вирівняла гру і провела кілька атак, одначе до ударів по воротах Волинця справа не доходила. У ковалівців дуже активним був Богданов – на 29-ій хвилині “Колос” заробив штрафний. Богданов зробив навіс, гравці “Колоса” заробили аут, швидко розіграли стандарт, Андрій стріляв здалеку, проте вище воріт.

“Верес” не забарився із відповіддю і провів швидку контратаку, Сергійчук картинно впав у карному майданчику “Колоса” – арбітр пенальті призначити за це навіть і не планував. Після цього Богданов зробив навіс зі штрафного, Павловець пробив головою по воротах Когута – м’яч полетів вище воріт.

А ось за три хвилини до перерви ковалівці організували по-справжньому гольовий момент. Богданов зробив ідеальне закидання у карний майданчик, відрізавши захисників “Вереса”. У Олега Ільїна, на жаль, не вийшов удар головою. Якщо б Олег влучив по м’ячу як слід, мав би нагоду перекинути воротаря і вразити ворота!

Другий тайм розпочався із неприємності – Богданов отримав травму, і його замінив Євген Задоя. А вже на 58-ій хвилині, коли нашковалівський голкіпер здійснив два класні сейви. Спочатку Геннадій Пасич відзначився красивим ударом через себе – Волинець врятував. А за хвилину Євгеній вже відбив удар впритул від Сергійчука!

Тренерський штаб “Колоса” моментально відреагував, провівши подвійну заміну: Анатолій Нурієв замінив Дениса Костишина, а Дієго Сантос поміняв Олега Ільіна. І одразу ж бразилець створив момент для партнерів – Дієго зробив простріл з лівого флангу, але, на жаль, Ніка Сітчінава та Анатолій Нурієв не дотягнулися до м’яча, щоб переправити його у ворота! Згодом Нурієв непогано пробив по воротах з лівого кута карного майданчика, проте Когут забрав м’яч у руки.

Наприкінці гри “Колос” активізувався. На 79-ій хвилині після навісу Золотова по воротах головою пробив Задоя. М’яч пролетів біля хрестовини воріт. В останні хвилини Руслан Костишин кинув у бій молодь – Станіслав Сорокін поміняв В’ячеслава Чурко, а Антон Салабай замінив Ніку Сітчінаву. На 90-ій хвилині відзначимо ще один стандарт у “Колоса” – Задоя виконав навіс зі штрафного, проте рівняни відбилися.

У підсумку 0:0 – команди взяли по одному заліковому балу в Луцьку, а наступний матч “Колос” проведе у п’ятницю 30 липня – о 21:00 у Ковалівці із харківським “Металістом 1925”.