28 Листопада 2020

“Колос” здобув другу поспіль перемогу в чемпіонаті (відео)

Автор фото: ФК «Колос» Ковалівка

20 вересня в рамках третього туру чемпіонату України Ковалівський “Колос” зіграв із Львівським “Рухом” та переміг із рахунком 2:1, продовживши свою серію перемог.

“Колос” грав виїзний матч із “Рухом”, цьогорічним дебютантом УПЛ, який пропускав матч минулого тижня через хворих на коронавірус. Ковалівці ж в свою чергу, грали проти Аріса в четвер у Лізі Європи і добилися перемоги. Руслану Костишину, головному тренеру “Колоса”, довелосяу зробити аж дев’ять замін у стартовому складі. Так, у порівнянні з матчем у Греції, у цьому матчі з перших хвилин вийшли лише два гравці, що зіграли у старті проти «Аріса» – Волинець та Гавриш.

Гравці “Колоса” із перших хвилин матчу заволоділи ініціативою. Вже на четвертій хвилині на простріл Оріховського з лівого флангу відкрився Селезньов, який п’ятою віддав пас на Морозко. Євгеній влучив у ціль, відкривши рахунок матчу – 0:1.

А вже на 20-ій хвилині “Колос” подвоїв перевагу. Після масованої атаки м’яч підхопив Ільїн та зробив навіс з правого флангу на дальню стійку – Морозко зіграв бездоганно та оформив дубль – 0:2!

Незадовго до перерви свій шанс не використав Селезньов. Після передачі Морозка Євген метрів із шести пробив вище воріт.

По перерві львівська команда досить активно розпочала другу половину, провівши багато атак, але так нічого небезпечного не створивши біля воріт команди-суперника.

На останній компенсованій до матчу хвилині, м’яч влучив Чорноморцю у руку. Арбітр призначив пенальті. Волинець потягнув удар, але на добиванні Русин таки забив м’яч у ворота – 1:2