03 Серпня 2021

Ковалівський «Колос» переміг «Львів» із рахунком 2:1

Автор фото: ФК «Колос» Ковалівка

У четвер, 15 липня, ФК “Колос” провів контрольний матч проти ФК «Львів» та переміг із рахунком 2:1.

Ковалівці із перших хвилин матчу контролювали м’яч і ситуацію на полі. Як результат – став гол на 25-й хвилині. Сітчінава виборов верховий м’яч , і вивів на побачення із воротарем Сорокіна. Станіслав свій шанс не змарнував і відкрив рахунок – 1:0.

Подвоїли перевагу гравці “Колоса” на початку другого тайму. Після подачі зі штрафного найспритнішим був Олександр Чорноморець, який відправив м’яч у сітку – 2:0.

Пізніше у “Колоса” було ще кілька можливостей збільшити перевагу, але забити не вдалося. А ось львів’яни реалізували чи не єдиний свій момент у грі – м’яч після дальнього удару влучив у стійку воріт, який захищав молодий Кіріл Фесюн, а на добиванні найспритнішим був форвард “Львова”. У підсумку, 2:1 – перемога “Колоса”.

Наступний контрольний матч ФК “Колос” проводить вже сьогодні, у п’ятницю, 16 липня, проти ФК “Поділля”.