28 Листопада 2020

Ковалівський “Колос” розгромив “Львів” у дебютному матчі на новому стадіоні

Автор фото: ФК «Колос» Ковалівка

12 вересня ФК “Колос” із Ковалівки, у матчі-відкритті на новому домашньому стадіоні розгромивв «Львів» 4-0 і здобув першу пермогу у чемпіонаті 2020/2021, чим неабияк порадував вболівальників.

Вже у першому таймі «Колос» мав беззаперечну перевагу у володінні м’ячем та за моментами. На 27-й хвилині Лисенко, нападник “Колоса,” блискуче зіграв головою після пасу Кравченка та забив перший гол у ворота суперника – 1:0!

На 33-й хвилині м’яч знову перетнув лінію воріт «Львова». Але арбітр гол не зарахував і показав жовту картку Денису Антюху за гру рукою.

Другий тайм розпочався із 2-го голу Володимира Лисенка. Лисенко змістився в центр і пробив по воротах з-за меж штрафного – м’яч зрикошетив від стегна Махмутовича і залетів у сітку – 2:0.

На 69-й і 94-й хвилинах матчу Гавриш та Ісаєнко остаточно закріпили перемогу за командою господарів.

Прем’єр-Ліга 2020/2021. 2 тур.
ФК “Колос” (Ковалівка) – ПФК “Львів” (Львів) 4:0 (1:0)
Голи: Лисенко (27, 46), Гавриш (69), Ісаєнко (90+4)

Володимир Лисенко, нападник ФК “Колос”:
Коли керівництво для футболістів робить всі умови і у плані тренувального процесу, і у плані футболу, і у плані вболівальників, то ти на таких емоціях повністю віддаєш себе справі. Звідси і така розгромна перемога. І так було приємно грати у такій атмосфері. Хочеться, щоб скоріш завершився карантин і приходили вболівальники на стадіон, і щоб ми їх радували.

Таким чином, після двох турів “Колос” має 3 очки (одна перемога та одна поразка) і посідає сьоме місце у турнірній таблиці Української Прем’єр-Ліги.

У четвер 17 вересня о 21:00 за київським часом “Колос” у Греції стартує у кваліфікаційному раунді Ліги Європи проти клубу “Аріс” (Салоніки).