28 Листопада 2020

Ковалівський “Колос” U-21 переграв дублерів донецького “Олімпіка” із розгромним рахунком

Автор фото: ФК «Колос» Ковалівка

У матчі 8-го туру Чемпіонату U-21 «Колос» із Ковалівки розгромив у Калинівці дублерів донецького «Олімпіка» з рахунком 6:0, піднявшись на четверту сходинку в турнірній таблиці.

Слід зазначити, що зі стартових хвилин за дубль “Колоса” грали гравці основи Олексій Зозуля, Павло Оріховський та Євген Селезньов.

Вже на 14-ій хвилині рахунок відкрив Богдан Духота, що замкнув простріл з правого флангу від Олександра Літвінова. Вже через сім хвилин гол забив Дмитро Шамич, який в один дотик замкнув навіс Зозулі. А вже у наступній атаці Станіслав Мораренко реалізував вихід сам на сам після передачі в розріз від Андрія Соловйова: 3-0.

Після перерви замість Зозулі вийшов Єгор Пінчук, а Оріховського замінив Кирило Сенько.

Проте, ключовим у другому таймі став вихід на поле Станіслава Коваля, який поміняв Селезньова. На 65-ій хвилині Коваль здорово відкрився під пас Соловйова і переграв голкіпера гостей – 4:0.

На 75-й хвилині матчу Коваль заробив небезпечний штрафний – Мораренко пробив, і м’яч із рикошетом влетів у сітку.

Крапку у грі поставив Богдан Духота, прорвавшись у центр, обігравши захисників ві блискуче пробив впритул зі стійкою! 6:0!

Таким чином, дубль «Колоса» здобув свою третю перемогу в чемпіонаті, набрав 12 очок та піднявся у лідируючу групу турнірної таблиці.