25 Листопада 2020

Ковалівський “Колос” у нелегкому поєдинку Кубку України переграв “Прикарпаття”

Автор фото: ФК «Колос» Ковалівка

30 вересня ФК “Колос” в матчі 1/16 фіналу Кубку України обіграв “Прикарпаття” з Івано-Франківська і виборов право змагатися у 1/8 за головний трофей.

Матч був дуже важким, оскільки через погоду поле на стадіоні «Рух» було дуже слизьким, а по ходу поєдинку газон перетворювався на оранку.

Саме із цієї причини темп гри був доволі низьким, хоча матч і був сповнений моментами біля воріт обох команд.

У першій половині гри було дуже багато стандартних моментів – і штрафних, і кутових. Проте щось гостре біля обох воріт командам створити не вдалося, тож на перерву гравці пішли за рахунку 0:0.

У другому таймі ковалівці багато контролювали м’яч, але на такому полі гострі моменти давалися дуже важко.

І от на 89-ій хвилині матчу Олег Ільїн заробив пенальті – його відверто затримав за футболку захисник івано-франківської команди. Павло Оріховський підійшов до м’яча і не схибив. 0:1