25 Жовтня 2021

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 02 та 03 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 02 та 03 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

02 та 03 жовтня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії у Білій Церкві та деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Ковалівській, Володарській, Сквирській, Ставищенській, Таращанській, Тетіївській.

Дати, точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Дата

Районний підрозділ ДТЕК

Населений пункт/Назва вулиці

Вид планових робіт

Час проведення

02.10.2021

Білоцерківський

Біла Церква : Тімірязєва, Січових стрільців, Лугова, Січових стрільців перший, Січових стрільців другий, Січових стрільців третій, Росьовий, Росьова, Вернадського, Таращанська Шкарівка : Росьова, Росьовий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Васильківський

Устимівка : Лісова, Комінтерна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Володарський

Логвин : Гагаріна, Набережна, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Володарський

Логвин : Набережна, Шевченка, Карташова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Володарський

Логвин : Молодіжна, Першотравнева, Гагаріна, 40 років Перемоги, Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Володарський

Логвин : Лісова Володарка : Зарічна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Володарський

Логвин : Червоноармійська, Армійська, Набережна, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Володарський

Лобачів : Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова Рачки : Леніна Володарка : Зарічна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Сквирський

Самгородок : Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

02.10.2021

Ставищенський

Винарівка : Левадна, Шевченка, Ватутіна, Кулаківського

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

02.10.2021

Ставищенський

Винарівка : Миру, Молодіжна, Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

02.10.2021

Ставищенський

Винарівка : Берегова, Зоряна, Незалежності, Кулаківського, Лесі Українки, Вишнева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

02.10.2021

Ставищенський

Винарівка : Ювілейна, Світанкова, Новоселиця, Вишнева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

02.10.2021

Ставищенський

Ставище : Паркова, Парковий пров., Набережна, Цимбала Сергія, Поштова, Дачна, Набережний Розкішна : Завгороднього

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

02.10.2021

Ставищенський

Ставище : Водопійна, Цимбала Сергія, Лісова, Героїв Чорнобиля, Ярослава Мудрого, Ярова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

02.10.2021

Ставищенський

Ставище : Лісова, Лісовий, Межигірський, Межигірська, Першотравнева, Сніжецька

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

02.10.2021

Ставищенський

Ставище : Богуна Івана, Кравченка, Цимбала Сергія, Нагаївського Георгія, Куніцького, Калинова, Матросова, Матросова пров., Вишневий пров., Вишнева

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

02.10.2021

Таращанський

Станишівка : Перемоги, Польова, Зелена, Б.Хмельницького, Набережна, Колгоспна, Калиновий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Таращанський

Лука : Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Таращанський

Тараща : Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

02.10.2021

Таращанський

Тараща : Липнева, Партизанська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

02.10.2021

Таращанський

Тараща : Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 19 год

02.10.2021

Тетіївський

Клюки : Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Тетіївський

Тайниця : Леніна, Левадна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

02.10.2021

Тетіївський

Тетіїв : Світанкова, Володимирська, Щаслива, Кутузова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

02.10.2021

Тетіївський

Тетіїв : Віктора Гуменюка, Дібрівська, Івана Сенька, Голембовського, Чорновола, Поліська, Одеська

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

03.10.2021

Білоцерківський

Біла Церква : Вернадського, Таращанська, Тімірязєва, Шолом-Алейхема, І.Франка Шкарівка : Гетьманська, Юріївська, 2 Таращанська, Набережна, Таращанська, Мазепи Івана

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

03.10.2021

Сквирський

Великополовецьке : Підгайя, Кошова, Садова, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

03.10.2021

Ставищенський

Винарівка : Ювілейна, Світанкова, Новоселиця, Вишнева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

03.10.2021

Ставищенський

Кривець : 1 Травня, Шевченка, 8 Березня

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

03.10.2021

Ставищенський

Кривець : Шевченка, Садова, Кооперативна, Стадіонна, Зарічна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

03.10.2021

Ставищенський

Кривець : Польова, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

03.10.2021

Ставищенський

Кривець : Шевченка, Садова, Клубна, Зарічна, Стадіонна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

03.10.2021

Ставищенський

Кривець : Шевченка, Пролетарська, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

03.10.2021

Ставищенський

Вишківське : Партизанська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

03.10.2021

Ставищенський

Ставище : Гаврилова, Цимбала Сергія, Покровська, Маслозаводська, Кравченка, Горіхова, Ватутіна, Польова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

03.10.2021

Ставищенський

Ставище : Куніцького, Першотравнева, Першотравневий, Цимбала Сергія

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

03.10.2021

Ставищенський

Ставище : Партизанська, Солов`їна, Заводська, Козацька, Лугова, Заводський

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

03.10.2021

Ставищенський

Ставище : Цимбала Сергія, Горіхова, Антонівська, Ватутіна, Хутірська, Молодіжна, Березняківська, Таращанська, Хутірський Бесідка : Шевченко

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

03.10.2021

Таращанський

Лука : Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

03.10.2021

Таращанський

Тараща : Липнева, Партизанська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

03.10.2021

Таращанський

Тараща : Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 19 год

03.10.2021

Тетіївський

Степове : Ватутіна, Чапаєва, Зарічна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

03.10.2021

Тетіївський

Тетіїв : Віктора Гуменюка, Дібрівська, Івана Сенька, Голембовського, Чорновола, Поліська, Одеська

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Новини партнерів

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 02 та 03 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergiyi-v-bilij-tserkvi-ta-rajoni-02-ta-03-zhovtnya-2021-roku-povnyj-spysok-naselenyh-punktiv-8722.html