25 Жовтня 2021

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 06 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 06 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

06 жовтня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії у Білій Церкві та деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у Білій Церкві та наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Узинській, Маловільшанській, Фурсівській, Володарській, Рокитнянській, Сквирській, Ставищенській, Таращанській, Тетіївській, Медвинській.

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕКНаселений пункт/Назва вулицьВид планових робітЧас проведення

Білоцерківський

Біла Церква : Першотравнева, Олеся Гончара, Привокзальна, Водопійна, Симона Петлюри

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 16 год

Білоцерківський

Томилівка : Набережна, Спортивна, Слави, Шевченка, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби, Хоздвір, Залізничний, Залізнична, Садова, Валок, Новоселів, Молодіжна Блощинці : Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Клубний, Замковий, Степова, Польова, Садова, Надрічна, Шкільна, Ставок Блощенці : ім. С.І. Мельниченка, Польова Чепеліївка : СТ

Ремонтні роботи

з 10 по 23 год

Білоцерківський

Володимирівка : Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності Дрозди : Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська Мазепинці : Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова Сидори : Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір Біла Церква : Ленінське Терезине : Дружби, Ленінське Тетянівка : Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Йосипівка : Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена Іванівка : Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова Сухоліси : Польовий, Польова Узин : Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича Павлівка : Садова, Осіння, Шкільна Красне : Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода Степок : Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Фастівка : Центральна, Лісова, Кільцева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Фурси : Ярослава Мудрого

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Трушки : Зарічна, Польова, Вулиця невизначена

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Володарський

Володарка : Шкільна, Молодіжна, 30-річчя Перемоги, Калинова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка : Миру, Кооперативна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка : Миру, Ярослава Мудрого, Прибережний, Яблуневий, 30-річчя Перемоги

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка : Івана Франка, Польовий пров., Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Ожегівка : Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, 9 Травня, Луговий, Соборний, Польовий Тарган : Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська Пархомівка : Свято – Покровська, Шевченка, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги Тадіївка : Шевченка, Миру, Свободи

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Синява : Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров., Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 20 год

Рокитнянський

Ольшаниця : Рогозянська, Центральна, Рокитнянська, Шкільна, Вулиця невизначена

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Ольшаниця : Гороховатський, Шевченка, Прибережний, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Ольшаниця : Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Ольшаниця : Піонерська, Центральна, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Острів : Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Маківка : Господарство

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Буки : Бакожин, Шовковична, Космонавтів, Космонавтів пров., Млинова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищенський

Розумниця : Радісна, Жовтнева, Шевченка, Миру, Перемоги, Садова, Набережна Бесідка : Шевченко, Перемоги, Дружби, Зелена, Надобенка, Сонячна, Польова, Вишнева, Виноградна, Шкільний, Шкільна Розкішна : Козацька

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищенський

Брилівка : Першотравнева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищенський

Розкішна : Завгороднього, Клубна, Шкільна, Клубний

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищенський

Розкішна : Галянта Віталія, Лісова, Садова, Молодіжна, Шкільна, Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищенський

Розкішна : Гагаріна, Франка, Незалежності

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищенський

Розкішна : Лісова Ставище : Лісова

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Таращанський

Мала Березянка : Колгоспна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Загребельна, Ярова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Юшків Ріг : Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна Велика Березянка : Великоберезянська Тараща : Мудрого Ярослава, Стуса

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Кислівка : Шевченка, Садова, Видна, Вишнева

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук’янівка : Центральна, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Лісовичі : Молодіжна, 9 Травня пров., Перемоги, Макаренка пров., Короленка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Станишівка : Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща : Виговського Івана, Коцюбинського Михайла, Пилипченка, Молодіжна, Білоцерківська, Таращанського Полку, Сікевича Володимира, Полуботька, Борідченка, Орликівка, Франка, Героїв Небесної Сотні, Видна, Михайлівська, Івана Мазепи

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук’янівка : Центральна, Колгоспна, Набережна, Шевченка пров., Шевченка, Садова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Тетіївський

Денихівка : Набережна, Космонавтів, Молодіжна Одайпіль : Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Кашперівка : Чумацький шлях, Богдана Хмельницького, Партизанська, Січнева, Урожайна, Крилова, Весняна, Патона, Зарічна, Цвіткова, Молодіжна, Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Богуславський

Медвин : Шостакова, Прокопенкова, Денисія, Миколія, Волосна, Олександра Бочарова, Шостаковий

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Новини партнерів

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 06 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergiyi-v-bilij-tserkvi-ta-rajoni-06-zhovtnya-2021-roku-povnyj-spysok-naselenyh-punktiv-8784.html