25 Жовтня 2021

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 07 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 07 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

07 жовтня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії у Білій Церкві та деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у Білій Церкві та наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Узинській, Маловільшанській, Володарській, Рокитнянській, Сквирській, Ставищенській, Таращанській, Тетіївській, Медвинській.

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕКНаселений пункт/Назва вулицьВид планових робітЧас проведення

Білоцерківський

Володимирівка : Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності Дрозди : Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська Мазепинці : Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова Сидори : Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір Біла Церква : Ленінське Терезине : Дружби, Ленінське Тетянівка : Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Йосипівка : Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена Іванівка : Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова Сухоліси : Польовий, Польова Узин : Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича Павлівка : Садова, Осіння, Шкільна Красне : Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода Степок : Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Олiйникова Слобода : Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Фастівка : Центральна, Лісова, Кільцева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Володарський

Завадівка : Квітнева, Радянська, Шевченка, Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Завадівка : Середня, Гагаріна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Завадівка : Шкільна, Піонерська, Квітнева, Радянська, Середня, Комсомольська, ім. Тараса Ковальського

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка : Коцюбинського

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Ожегівка : Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, 9 Травня, Луговий, Соборний, Польовий Тарган : Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська Пархомівка : Свято – Покровська, Шевченка, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги Тадіївка : Шевченка, Миру, Свободи

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Синява : Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров., Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 20 год

Рокитнянський

Пугачівка : Капленка, Соборна, Перше Травня, Незалежності Бирюки : Пархоменка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Острів : Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Острів : 8 Березня, Росьова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Острів : Садова, Зелена

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Острів : Білоцерківська, Вербова, 1 Травня, Лугова, Садова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Любка : Жовтнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Запруддя : Корольова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Буки : Бакожин, Шовковична, Космонавтів, Космонавтів пров., Млинова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Антонів : Перемоги, Леніна, Пролетарська, Зарічна, Комсомольська, Партизанська Шамраївка : Городище Пустоварівка : Лісова, Мічуріна, Соборна, Гоголя, Миру, Горького, Куліша Леоніда Пилиповича, Ватутіна, Площа Перемоги, Польова, Щаслива, Б.Хмельницького, Шевченка, Гагаріна, Вишнева

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Сквирський

Лаврики : Шевченка, Липнева, Яровий, Ярова, Річковий, Шевченка пров., Лісова, Нагірна, Лісовий, Матюші, Колгоспна Тетіїв : Соборна Горобіївка : Колгоспна, Квітнева, Набережна Антонів : Перемоги, Першотравнева, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Ставищенський

Розумниця : Радісна, Жовтнева, Шевченка, Миру, Перемоги, Садова, Набережна Бесідка : Шевченко, Перемоги, Дружби, Зелена, Надобенка, Сонячна, Польова, Вишнева, Виноградна, Шкільний, Шкільна Розкішна : Козацька

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищенський

Брилівка : Заріччя

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищенський

Розкішна : Шкільна, Галянта Віталія, Клубна, Завгороднього, Дружби, Лесі Українки, Клубний

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищенський

Розкішна : Першотравнева, Козацька, Миколаївська, Галянта Віталія, Залізнична, Залізничний

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищенський

Розкішна : Галянта Віталія, Шкільна, Бащенка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук’янівка : Колгоспна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук’янівка : Хатламаджіяна, Ясенова, Миру, Садова, Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Юшків Ріг : Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Велика Березянка : Набережна, імені Віктора Цимбала, Комарова, Дубинська Тараща : Володимира Великого

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Круті Горби : Тараса Шевченка, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Лесі Українки, Набережна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Велика Березянка : Трохименка, Михайлівська, Крупської, Чкалова, Лесі Українки, Новоселиця, Затишна, Щастя, Перемоги, Стадіонний

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Велика Березянка : Перемоги, Михайлівська, Стадіонний, Щастя, Затишна, Польова, Свободи

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Велика Вовнянка : Соборна, Штельмаха, Молодіжна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Лісовичі : Перемоги

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 19 год

Тетіївський

Денихівка : Набережна, Космонавтів, Молодіжна Одайпіль : Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Дібрівка : Середня, Степова, Вишнева, Центральна, Богдана Хмельницького, Мічуріна, Космонавтів

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Богуславський

Медвин : Шостакова, Прокопенкова, Денисія, Миколія, Волосна, Олександра Бочарова, Шостаковий

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Новини партнерів

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 07 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergiyi-v-bilij-tserkvi-ta-rajoni-07-zhovtnya-2021-roku-povnyj-spysok-naselenyh-punktiv-8794.html