09 Грудня 2021

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 10 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 10 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
Article top 728х90

10 листопада, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії у Білій Церкві та деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у Білій Церкві та наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Узинській, Маловільшанській, Володарській, Рокитнянській, Сквирській, Ставищенській, Таращанській, Тетіївській.

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕКНаселений пункт/Назва вулицьВид планових робітЧас проведення

Білоцерківський

Озерна : ГРС, Польова, Перковського, Хоздвір, Ферма, Котельня, Водопійна Чупира : Садова, Шевченка Тадіївка : Шевченка, Свободи, Миру Тарасівка : Гайок, Дружби

Оперативні перемикання

з 9 по 23 год

Білоцерківський

Потіївка : Зірчанська, Зірчанський, Весняна, Шкільна, Центральна, Ставок, Центральний, Зарічна, Заріччя Чупира : Садова, Першотравнева, Станція, Свиноферма, Зернотік

Оперативні перемикання

з 9 по 23 год

Білоцерківський

Поправка : Зарічна, СТ

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Узин : Річна, Гагаріна, Левада, Незалежності

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Мазепинці : Кільцева, Замкова, Івана Мазепи, Ярова

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква : Героїв Небесної Сотні, Ярослава Мудрого, М’ясна, Івана Виговського, Гоголя, Івана Сошенка, Гр.Ковбасюка, Гетьманська, Северина Наливайка

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Біла Церква : Таращанська

Усунення дефекту

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква : Сухий яр, Київська, Леваневського, “СК “”Крупзавод”””, “СК “”Взуттєвик”””, СТ “Енергетик”, “СК “”Зелений Яр”””, “СК “”Архітектор”””, “СК “”Салют”””, “СК “”Рассвєт”””, “СК “”Сухий яр”””, “СК “”Радуга”””, Садовий кооператив, СТ «Світанок», Глиняна, Радіщева пров., Василя Симоненка, Сухоярський пров., Сухоярська

Усунення дефекту

з 6 по 18 год

Володарський

Володарка : Миру, Ярослава Мудрого, Прибережний, Яблуневий, 30-річчя Перемоги

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Володарський

Рубченки : Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Володарський

Біліївка : Садова, Лесі Українки, Миру, Шевченка, Травнева, Пересічна, Коцюбинського Петрашівка : Шевченка, Радянська, Польова, Зарічна, Річна, Надрічна, Огородній Гайворон : Шкільна, Загребельна, Цегельна, Шевченка, Сліпенчука, Круглий, Набережна, Садова, Селищанська, Огородній пров., Нагірна, Кооперативна, Колгоспна, Молодіжна Володарка : Кооперативна Пархомівка : Свято – Покровська Рогізна : Кірова, Леніна

Усунення дефекту

з 8 по 15 год

Рокитнянський

Острів : Я. Мудрого, Білоцерківська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Шарки : Перемоги, Миру, Молодіжна, Надрічний, Набережна, 8 Березня, Господарство Любка : Жовтнева Ольшаниця : Рокитнянська, Чоповського, Чоповського пров., Миронівська, Господарство, Кривенка, Горянська, Молодіжна, Грушевського, Жовтнева, Польова, Червоноармійська, Центральна, Бучацького, Богдана Хмельницького Бакумівка : Господарство

Оперативні перемикання

з 8 по 23 год

Рокитнянський

Ольшаниця : Центральна, Луговий пров., Рогозянська, Піщана, Господарство, Рокитнянська, Шкільна, Вулиця невизначена, Гороховатський, Шевченка, Прибережний, Привокзальна, Лісова, Гайова, Ліс, Нова Лісова, Піонерська, Чоповського, Жовтнева Бушеве : Піщана

Оперативні перемикання

з 8 по 23 год

Рокитнянський

Синява : Лісова, Жовтнева, Зелена, Страусоферма, Шевченка, Шевченка пров. Бушеве : Лугова, Партизанська, Гранітна, Заросянська, Центральна, Миру, Лісова, Ліс, Польовий, Заріччя, Зарічна, Господарство, Кільцевий, Шевченка Ольшаниця : Піщана, Рогозянська

Оперативні перемикання

з 8 по 23 год

Рокитнянський

Телешівка : Молодіжна, Шевченка, Молодіжний

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Сквирський

Таборів : Балишова

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Сквирський

Руда : Заводська, Будівельна, Франка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Самгородок : Шевченка, Садова, Замкова, Молодіжна, Шкільна

Усунення дефекту

з 8 по 18 год

Ставищенський

Ясенівка : Молодіжна, Миру, Першотравнева, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Тараща : Б.Хмельницького, Софіївська, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Ломана, Гаражний, Пролетарська, Володимира Великого, Січнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Таращанський

Тараща : Шевченка, Мудрого Ярослава, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Героїв Чорнобиля, Софіївська, Б.Хмельницького, Барвінковий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Тетіївський

Росішки : Перемоги, Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 10 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergiyi-v-bilij-tserkvi-ta-rajoni-10-lystopada-2021-roku-povnyj-spysok-naselenyh-punktiv-9214.html