25 Жовтня 2021

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 13 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 13 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

13 жовтня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії у Білій Церкві та деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у Білій Церкві та наступних територіальних громадах району: Узинській, Фурсівській, Гребінківській, Ковалівській, Володарській, Рокитнянській, Сквирській, Ставищенській, Таращанській, Тетіївській.

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕКНаселений пункт/Назва вулицьВид планових робітЧас проведення

Білоцерківський

Йосипівка : Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена Іванівка : Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова Сухоліси : Польовий, Польова Узин : Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича Павлівка : Садова, Осіння, Шкільна Красне : Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода Степок : Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Сухоліси : Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір Узин : Асфальтний завод

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Узин : Заводська, Набережна, Богдана Хмельницького, Незалежності, Пушкіна, Володимира Симиренка, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква : Академіка Вула, Академічний, 1 Піщана, Студентський, Героїв Чорнобиля

Усунення дефекту

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква : Євгена Деслава, Ставищанська, Селянська, 1 Піщана, Піщана, Максима Залізняка, Дружби

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква : “Селекційна станція “”Олександрія”””, Сквирське Шосе Фурси : Олександрійська

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква : Івана Гонти пров., Котляревського, Євгена Деслава, Дмитра Яворницького завулок, Івана Богуна пров., Зарічанська, Степана Бандери, Миколи Вінграновського пров., Івана Сірка пров.

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква : Новосельська, Сонячна, Степана Бандери, Залузька, Новосільський

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Васильківський

Лосятин : Шевченка, Ватутіна, Мічуріна, Короленка, Набережна, Сонячний пров., Франка пров., Вишневий пров., Узинська, Пугачова пров., Центральна, Радянська Саливонки : Леніна, Тракторна Пінчуки : Шевченка Степове : Польова, Молодіжна, Садова Гребінки : Білоцерківська, Карла Маркса Тростинська Hовоселиця : Шевченка, Чапаєва, Молодіжна, Франка Вільшанська Новоселиця : Петровського, Степова, Ворошилова, Щорса, Озірна, Тарнавського, Горького Дослідницьке : Вчених Тростинка : Поле

Ремонтні роботи

з 10 по 20 год

Васильківський

Вінницькі Стави : Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Вінницькі Стави : Зарічна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Устимівка : Лісова, Комінтерна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Лобачів : Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова Рачки : Леніна Володарка : Зарічна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Синява : Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров., Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Рокитнянський

Запруддя : Гагаріна, Висоцького

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Запруддя : І. Франка, 8 Березня, Поповича, 1-го Травня

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Нова Маківка : Садова Маківка : Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Бушеве : Партизанська, Кільцевий, Шевченка, Лісова, Центральна Ольшаниця : Рогозянська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Бушеве : Миру, Центральна, Заріччя, Кільцевий

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Бакумівка : Берегова, Перемоги, Шевченка, Слави, Ярова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Синява : Садова, Піти, Пташина Рокитне-2 : Пташина, Білоцерківська, Мітлицького, Агрономічний, Садова, Володимира Піти Рокитне : Білоцерківська

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Рокитне : Шевченка, Пісчана, Гайова, Перемоги

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Сквирський

Рогізна : Центральна, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Ворошилова, Чапаєва, Косіора, Шкільний, Котовського, Радянська, Щорса, Кірова, Франка, Шевченка Сквира : Незалежності Краснянка : Жовтнева Дунайка : Першотравнева, Космонавтів, Червоноармійська, Ковпака, Мічуріна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Сквирський

Антонів : Зарічна, Комсомольська, Партизанська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищенський

Винарівка : Миру, Молодіжна, Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищенський

Вишківське : Партизанська, Ставищенська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищенський

Гейсиха : 40 років Перемоги, Садова, Центральна, Нова, Миру, Шевченка, Федоренка Богатирка : Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищенський

Гейсиха : Степова, Гагаріна, Молодіжна, Федоренка, Шкільна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищенський

Сніжки : 40 років Перемоги, Шкільна, Цимбала, Садова, Ставищенська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищенський

Юрківка : Центральна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Таращанський

Велика Березянка : Шпилівська, Свободи, Миру, Дружний пров., Дружна, Соборний пров., Соборна, Михайлівська, Шевченка, Садова, Перемоги, Зарічна, Ушакова, Піщаний, Кошового, Трохименка, Крупської, Чкалова, Лесі Українки, Новоселиця, Затишна, Щастя, Стадіонний, Польова, Гагаріна, Великоберезянська, Рибачий Лука : Б.Хмельницького, Козацька Тараща : Софіївська Круті Горби : Тараса Шевченка, Лесі Українки, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Набережна, Польова, Молодіжна Станишівка : Набережна

Усунення дефекту

з 9 по 19 год

Таращанський

Крива : Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова Тараща : Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний, Мулівська Кирдани : Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова Бовкун : Січнева, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Голодьки : Польова, Крючкова, Колесніка, 8 Березня, Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Новини партнерів

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 13 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergiyi-v-bilij-tserkvi-ta-rajoni-13-zhovtnya-2021-roku-povnyj-spysok-naselenyh-punktiv-8870.html