25 Жовтня 2021

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

17 вересня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії у Білій Церкві та деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Маловільшанській, Узинській, Володарській, Рокитнянській, Сквирській, Ставищенській, Таращанській, Тетіївській.

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕКНаселений пункт/Назва вулицьВид планових робітЧас проведення

Білоцерківський

Біла Церква: Храпачанська

Терезине: Бригада, 1 відділення, 2 відділення, 3 відділення,
Терезине

Храпачі: Миру, Меліоративна, Весела, Зелена, Кооперативна,
Шкільна, Ярова, Молодіжна

Піщана: Ферма, Польова, Хоздвір, Вишнева, Травнева, Зелена,
Набережна, Замкова, Надрічна, Луговий, Шевченка, Вулиця
невизначена, Молодіжна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Чепиліївка: Лугова, Новоянівська, Червона

Хутір Одноріг: Лесі Українки

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Потіївка: Зірчанський, Весняна, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква: Турчанінова, Сквирське Шосе

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Шкарівка: Володарське шосе

Біла Церква: Студентський, Академіка Линника, Героїв Чорнобиля

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква: Некрасова

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Володарський

Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Соборна, Шевченка, Сквирська,
Першотравнева, Лесі Українки, Польова

Коржиха: Володарська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Шкільна, Садовий, Гагаріна, Миру, Шевченка, Ювілейна,
Затишний пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Коцюбинського

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Зарічна, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Травневий, Шевченка, Польовий пров., Кооперативна,
Калинова, Будівельна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Житні Гори: Молодіжна, Танкістів, Садова, Луговий

Ольшаниця: Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Житні Гори: Висока, Центральна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній
пров., Гайова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Синява: Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров.,
Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Висока

Житні Гори: Центральна, Миру, Залізничний

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Житні Гори: Островського, Центральна, Поповича, Висока

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Сквирський

Горобіївка: Сквирський бульвар, Молодіжна, Аптечний, Травневий,
Сквирська, Сквирський, Вишневий

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищенський

Іванівка: Сім’ї Клименків, Сім’ї Демуцьких, Набережна, Нагірна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ставищенський

Ставище: Хутірська, Антонівська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищенський

Ставище: Польова, Нагірна, Зарічний пров., Ладика Олександра

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищенський

Ставище: Нагаївського Георгія, Кравченка, Козацька, Козацький
пров., Садова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищенський

Ставище: Незалежності, Цимбала Сергія, Базарна, Захисників
України, Перехідна, Нагаївського Георгія, Сонячна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Улашівка: Лісова, Набережна, Ярова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена,
Великоберезянська, Перемоги

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук’янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги,
Колгоспна, Лісова, Зарічний пров.

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук’янівка: Центральна, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Лісовичі: Молодіжна, 9 Травня пров., Перемоги, Макаренка пров.,
Короленка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Тетіївський

Галайки: Жовтнева, Ватутіна, Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Новини партнерів

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergiyi-v-bilij-tserkvi-ta-rajoni-17-veresnya-2021-roku-povnyj-spysok-naselenyh-punktiv-8487.html