09 Грудня 2021

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 18 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 18 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
Article top 728х90

18 листопада, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії у Білій Церкві та деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у Білій Церкві та наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Узинській, Ковалівській, Володарській, Рокитнянській, Сквирській, Ставищенській, Таращанській, Тетіївській, Медвинській.

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕКНаселений пункт/Назва вулицьВид планових робітЧас проведення

Білоцерківський

Володимирівка : Лесі Українки, УКЗ, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Узин : Річна, Гагаріна, Левада, Незалежності

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Сидори : Миру, Лісова, Набережна, Садова, Весняна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква : Олександрійський, 1 Водопійний, Водопойний

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква : Рибна, Грибоєдова, Нєкрасова

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Васильківський

Устимівка : Лісова, Комінтерна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Ковалівка : Леніна, Колгоспна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Ковалівка : 2 П`ятирічка, Стадіонна, Леніна, 8 Березня, Лісова, Шевченка Устимівка : Білоцерківська, Лісова

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Ковалівка : Кільцева, Леніна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Устимівка : Леніна, Кільцева, Колгоспна, 8 Березня, Білоцерківська

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Устимівка : 50-річчя Жовтня, Ілліча, Набережна, Леніна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Ковалівка : Щорса, Матросова, Шевченка, Стадіонна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Устимівка : Леніна, Колгоспна, Миру, Привокзальна, Лісова

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Устимівка : Білоцерківська, Пушкіна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Мар’янівка : Гагаріна Устимівка : 50-річчя Жовтня

Технічне переоснащення

з 8 по 12 год

Володарський

Володарка : С.Палія, Зв’язківців, Шкільна, Квітнева, Польова, Вишневий, Підгірна, Миру, Польовий пров., Квітневий, Поліська, Курганний, Героїв Чорнобиля, Зарічна, Загородня, Будівельна, Лесі Українки, Івана Франка, Садовий, Гагаріна, Шевченка, Ювілейна, Затишний пров., Соборний, Ярослава Мудрого, Миру пров., Коцюбинського

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Михайлівка : Росьовий, Польова, Шевченка, Героїв Революції, Жовтнева, Берегова, Набережна, Кооперативна, Лісова, Лісовий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Синява : Білоцерківська, Радгоспна, Жовтнева Рокитне-2 : Радгоспна, Білоцерківська Рокитне : Радгоспна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне : Ігоря Зінича, Слави, Вишневий, Гайова, 8 Березня

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 17 год

Сквирський

Пищики : Молодіжна

Ремонтні роботи

з 11 по 15 год

Сквирський

Пищики : Миру, Гагаріна, Будівельна, Леніна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Сквирський

Великі Єрчики : Молодіжна, Баландіна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Сквирський

Великі Єрчики : Коноплястого

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищенський

Гейсиха : 40 років Перемоги, Садова, Центральна, Нова, Миру, Шевченка, Федоренка Богатирка : Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Тараща : Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Заводський, Шевченка пров., Б.Хмельницького, Виговського Івана, Мазепи Івана пров.

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Таращанський

Тараща : Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Дільничий пров., Видна, Сікевича Володимира, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні, Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Шевченка пров., Виговського Івана, Мазепи Івана пров., Софіївська, Ломана, Зарічна, Піонерська, Соснова, Лисенка Миколи, Грибенка, Амосова Миколи, Вільхова, Івана Багряного, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Гаражний, Пролетарська, Володимира Великого, Озерна, 40 років Перемоги Тетіїв : Коцюбинського

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Таращанський

Салиха : Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна Тараща : Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька Улашівка : Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська Чернин : Лобківка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Тетіївський

Голодьки : 8 Березня, Цвіткова, Лісова, Шевченка, Крючкова, Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Тетіївський

Голодьки : Польова, Крючкова, Колесніка, 8 Березня, Миру

Ремонтні роботи

з 7 по 19 год

Богуславський

Щербашенцi : Перемоги, Горького пров., Чапаєва пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 18 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergiyi-v-bilij-tserkvi-ta-rajoni-18-lystopada-2021-roku-povnyj-spysok-naselenyh-punktiv-9342.html