18 та 19 вересня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії у Білій Церкві та деяких населених пунктах Білоцерківського району.
Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.
Відключення відбудуться у наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Узинській, Володарській, Сквирській, Ставищенській, Таращанській, Тетіївській.
Дати, точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.
Дата | Районний підрозділ ДТЕК | Населений пункт/Назва вулиці | Вид планових робіт | Час проведення |
---|---|---|---|---|
18.09.2021 | Білоцерківський | Храпачі: Ферма, Молодіжна, Кооперативна, Кооперативний, Шкільна, Глушки: Січнева, Ставок, Центральна, Садова, Тихий, Молодіжна, Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний, Біла Церква: Траса Київ-Одеса, Київська | Технічне переоснащення | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Київське Шосе, Траса Київ-Одеса, Ленінське Терезине: Автодорога Київ-Одеса 79км +120м Узин: Траса Київ-Одеса | Технічне переоснащення | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Храпачанська Терезине: Бригада, 1 відділення, 2 відділення, 3 відділення, Храпачі: Миру, Меліоративна, Весела, Зелена, Кооперативна, Піщана: Ферма, Польова, Хоздвір, Вишнева, Травнева, Зелена, | Технічне переоснащення | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Леваневського, Молодіжна, Митрофанова | Ремонтні роботи | з 8 по 18 год |
18.09.2021 | Білоцерківський | Острійки: Шевченка, Миру, Гагаріна, Комора, Героїв України, Садова Узин: Володимира Симиренка, Нєкрасова, Висока, Незалежності, Блощинці: Героїв України, Білоцерківська Сухоліси: Гагаріна | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Осипенка, Глиняна | Ремонтні роботи | з 8 по 18 год |
18.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Нєкрасова | Ремонтні роботи | з 6 по 19 год |
18.09.2021 | Володарський | Володарка: Шкільна, Молодіжна, 30-річчя Перемоги, Калинова | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Володарський | Володарка: Миру, Кооперативна | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Володарський | Володарка: Миру, Ярослава Мудрого, Прибережний, Яблуневий, 30-річчя | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Володарський | Володарка: Івана Франка, Польовий пров., Шевченка | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Сквирський | Великополовецьке: Підгайя Мала Михайлівка: Бесарабська, Селище | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Сквирський | Кам’яна Гребля: Шкільна, Кузьміївська | Ремонтні роботи | з 8 по 20 год |
18.09.2021 | Ставищенський | Ставище: Промислова, Цимбала Сергія | Технічне переоснащення | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Ставищенський | Ставище: Цимбала Сергія, Санаторна, Водопійна, Ярова | Технічне переоснащення | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Ставищенський | Торчицький Степок: Лісова, Гагаріна Юрківка: Берегова, Зарічна, Центральна, Шевченка, Набережна, Червоне: Радянська, Польова, Жовтнева, Садова, Вулиця невизначена, Григорівська Слобода: Леніна Сухий Яр: Леніна, Кобилянської, Лугова Буковина: Кобилянської, Чернівецька, Карпатська, Молодіжна, Миру, Стрижавка: Польова | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Таращанський | Калинове: Новоселівська | Підключення/відключення споживачів | з 9 по 19 год |
18.09.2021 | Таращанський | Калинове: Богунського пров., Литвинівська, Луговий пров., Плоске: Центральна | Підключення/відключення споживачів | з 9 по 19 год |
18.09.2021 | Таращанський | Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Таращанський | Дубівка: Благовіщенська, Богуславська, Богуславський, | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Тетіївський | П’ятигори: Сікорського | Ремонтні роботи | з 9 по 20 год |
18.09.2021 | Тетіївський | Тетіїв: Панченка пров. Дзвеняче: Степова, Польова, Гагаріна, Вишнева, Набережна, Зарічна, Михайлівка: Центральна, Жовтнева, Перемоги, 8 Березня, Миру, Тарасівка: Залізнична Теліжинці: Першотравнева, Чепури, Набережна, Гориста, Вишнева, | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
18.09.2021 | Тетіївський | Юрківка: Шевченка Тетіїв: Цвіткова, Шевченка, Київська, Нова, Володимирська, Погреби: Братів Левчуків Теліжинці: Миру | Ремонтні роботи | з 8 по 20 год |
19.09.2021 | Білоцерківський | Храпачі: Ферма, Молодіжна, Кооперативна, Кооперативний, Шкільна, Глушки: Січнева, Ставок, Центральна, Садова, Тихий, Молодіжна, Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний, Біла Церква: Траса Київ-Одеса, Київська | Технічне переоснащення | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Київське Шосе, Траса Київ-Одеса, Ленінське Терезине: Автодорога Київ-Одеса 79км +120м Узин: Траса Київ-Одеса | Технічне переоснащення | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Храпачанська Терезине: Бригада, 1 відділення, 2 відділення, 3 відділення, Храпачі: Миру, Меліоративна, Весела, Зелена, Кооперативна, Піщана: Ферма, Польова, Хоздвір, Вишнева, Травнева, Зелена, | Технічне переоснащення | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Олександрійський, Вячеслава Чорновола, Олександрійський | Усунення дефекту | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Зарічанська, Костянтина Паустовського пров., Євгена | Усунення дефекту | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: 1 Піщана, Героїв Чорнобиля, Інститутський, Академіка Глибочка: Шевченка | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: УЧГОСП, 2 Піщана, 1 Піщана, Піщаний, 1-й Піщаний, Уласа | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Білоцерківський | Острійки: Шевченка, Миру, Гагаріна, Комора, Героїв України, Садова Узин: Володимира Симиренка, Нєкрасова, Висока, Незалежності, Блощинці: Героїв України, Білоцерківська Блощенці: Героїв України Сухоліси: Гагаріна | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Мельника | Ремонтні роботи | з 8 по 18 год |
19.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Рибна, Зінченка, Грибоєдова, Чехова | Ремонтні роботи | з 8 по 18 год |
19.09.2021 | Білоцерківський | Біла Церква: Сквирське Шосе | Усунення дефекту | з 6 по 19 год |
19.09.2021 | Сквирський | Малі Єрчики: Центральна, Київська, Шевченка, Польова, Космонавтів | Усунення дефекту | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Сквирський | Антонів: Південна, Леніна, Польова, Лісовий, Лісова, Набережна | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Сквирський | Дулицьке: Миру, Луговий, Хліборобів, Голосіівський пров., Флотська, | Ремонтні роботи | з 8 по 20 год |
19.09.2021 | Ставищенський | Іванівка: Польова, Віктора Карпенка, Сім’ї Клименків | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Ставищенський | Іванівка: Сім’ї Клименків, Григорія Березницького, Хортицька | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Ставищенський | Іванівка: Сім’ї Клименків, Валентини Білорус, Матросова | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Ставищенський | Іванівка: Хортицька, Нагірна, Івана Мазепи, Поштова | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Ставищенський | Іванівка: Тараканівського, Валентини Білорус, Петрівських, Рибіна | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Ставищенський | Іванівка: Убариська, Дачна, Сім’ї Клименків, Набережна, Молодіжна | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Ставищенський | Ставище: Польова, Гаврилова, Нагірна, Симоненка Василя, Ладика | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Таращанський | Калинове: Вишнева, Шевченка пров., Литвинівська | Підключення/відключення споживачів | з 9 по 18 год |
19.09.2021 | Таращанський | Кирдани: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський | Підключення/відключення споживачів | з 9 по 18 год |
19.09.2021 | Таращанський | Калинове: Богунського пров., Литвинівська, Луговий пров., Плоске: Центральна | Підключення/відключення споживачів | з 9 по 19 год |
19.09.2021 | Таращанський | Калинове: Новоселівська | Підключення/відключення споживачів | з 9 по 19 год |
19.09.2021 | Таращанський | Плоске: Шевченка, Садова, Центральна, Кузенного, Берегова | Ремонтні роботи | з 8 по 20 год |
19.09.2021 | Тетіївський | Ненадиха: Шкільна, Ізмаїльська, Кагарлуцького, Одеська, Садова, Софіпіль: Садова, Жовтнева, Петрівського Денихівка: Лиса Гора Тетіїв: Райдужна | Ремонтні роботи | з 9 по 20 год |
19.09.2021 | Тетіївський | Черепин: Петрівського, Макаренка, Кузнецька, Молодіжна, Тетіїв: Райдужна Черепинка: Польова, Жовтнева, Франка, Піонерська, Пирогова пров., Стадниця: Заводська, Кулагіна Софіпіль: Жовтнева, Шевченка, Петрівського Галайки: Леніна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Механізаторів, | Ремонтні роботи | з 9 по 20 год |
19.09.2021 | Тетіївський | Галайки: Жовтнева, Ватутіна, Шкільна | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
19.09.2021 | Тетіївський | Тетіїв: Академіка Байраківського, Грінчука, Спортивна, Чехова, | Виконання приєднання клієнтів | з 8 по 20 год |