09 Грудня 2021

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 22 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 22 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
Article top 728х90

22 жовтня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії у Білій Церкві та деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у Білій Церкві та наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Узинській, Володарській, Рокитнянській, Сквирській, Ставищенській, Таращанській, Тетіївській, Медвинській.

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕКНаселений пункт/Назва вулицьВид планових робітЧас проведення

Білоцерківський

Михайлівка : Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна Узин : Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна Вербова : Волі, Центральна, Перемоги Воровського : Комсомольська, Жовтнева, Миру Тарасівка : Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна

Технічне переоснащення

з 9 по 20 год

Білоцерківський

Володимирівка : Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності Дрозди : Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська Мазепинці : Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова Сидори : Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір Біла Церква : Ленінське Терезине : Дружби, Ленінське Тетянівка : Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Йосипівка : Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена Іванівка : Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова Сухоліси : Польовий, Польова Узин : Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича Павлівка : Садова, Осіння, Шкільна Красне : Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода Степок : Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква : Івана Гонти пров., Котляревського, Євгена Деслава, Дмитра Яворницького завулок, Івана Богуна пров., Зарічанська, Степана Бандери, Миколи Вінграновського пров., Івана Сірка пров.

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква : Івана Кожедуба

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Біла Церква : Осипенка, Глиняна

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Володарський

Ожегівка : Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, 9 Травня, Луговий, Соборний, Польовий Тарган : Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська Пархомівка : Свято – Покровська, Шевченка, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги Тадіївка : Шевченка, Миру, Свободи

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Телешівка : Набережний, Набережна, Польова, Колгоспна, Колгоспний

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Ромашки : Шкільна, Першотравнева, Польова, Виноградова

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Шарки : Соборності, Перемоги

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Першотравневе : Садова, Вишнева, Леніна, Берегова, Господарство Шарки : Господарство

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Луб’янка : Вишнева, Шевченка, Садова, Центральна

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Сквирський

Великі Єрчики : Молодіжна, Б.Хмельницького

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Сквирський

Красноліси : Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Сквира : Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова, Проектна, Проектний, Байдукова пров., Шкільний, Мічуріна, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Садовий, Пустоварівська, Травнева, Піщаний, Садова, Чернишевського, Чернишевського пров., Котляревського, Київська, Павленківський пров., Павленківська, В Дубініна, Шевченка пров., Рябоконя, Перемоги, Довженка, Поліська, Я.Мудрого, Сковороди, Гмирі, Лисенка, Магомета, Лисенка пров., Гребінки, Кобилянської, Володимирівська Кам’яна Гребля : 8 Березня Самгородок : Шевченка Шамраївка : Центральна Великополовецьке : Стадіонна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Сквирський

Красноліси : Горького, Шкільна, Гагаріна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Горобіївка : Колгоспна, Травневий, Шевченка, Сквирська, Сквирський бульвар, Жовтнева, Жовтневий, Зв’язку, Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ставищенський

Любча : Польова, Каштанова, Крамнична, Зарічна, Веселий, Шевченка, Кільцевий, Квітковий, Нова, Вишневий

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищенський

Брилівка : Вишнева, Петрівська, Першотравнева Василиха : Шкільний

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Дубівка : Польова, Шевченка, Набережна, Космонавтів, Шкільна, Фізкультурна

Усунення дефекту

з 9 по 18 год

Таращанський

Крива : Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова Тараща : Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний, Мулівська Кирдани : Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова Бовкун : Січнева, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща : Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Тетіївський

П’ятигори : Базарна, Гагаріна, Садова, Нова, Київська, Квітнева, Паркова, Лугова, Кулішева, Матросова, Сікорського, Зарічна, Шкільна, Дачна, Мічуріна, Затишна, Шевченка, Вишнева, Молодіжна, Яблунева, Ватутіна, Миру пров., Миру, Берегова, Поштова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Тетіївський

Тетіїв : Злагоди, Чкалова, Лесі Українки, Лаврентія Похилевича, Шевченка, Лермонтова, Сковороди, Кленова, Мисливський

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Тетіївський

Стадниця : Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська, Петра Савеги, Кулагіна, Нагірна, Гуркіна, Польова, Перемоги

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Богуславський

Гута : Шевченка, Вишнева, Комсомольська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Богуславський

Медвин : Жовтнева, Київська, Соборна, Косяківка, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Богуславський

Бране Поле : Центральна, Київська, Вишнева, Тараса Шевченка, Остапа Вишні, Подільська, Садова, Квітнева, 30 років Перемоги, Ярова, Віталія Підлубного, Царина, Молодіжна, Миру Дібрівка : Зарічна, Центральна, Подолянська, Горянська Медвин : Лісова, Зосимівка, Жовтнева, Київська, Соборна, Косяківка, Шевченка, Богуславська, Олександра Василенка, 2 Олександра Василенка пров., Гірчаків, Капецівка, 1 Олександра Василенка пров. Закутинці : Марка Вовчка, Сошенка, Травнева Софійка : Софіївська, Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 22 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergiyi-v-bilij-tserkvi-ta-rajoni-22-zhovtnya-2021-roku-povnyj-spysok-naselenyh-punktiv-8942.html