09 Грудня 2021

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 25 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 25 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
Article top 728х90

25 листопада, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії у Білій Церкві та деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у Білій Церкві та наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Узинській, Гребінківській, Ковалівській, Володарській, Рокитнянській, Сквирській, Ставищенській, Таращанській, Тетіївській.

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕКНаселений пункт/Назва вулицьВид планових робітЧас проведення

Білоцерківський

Біла Церква : Тімірязєва, Січових стрільців, Лугова, Січових стрільців перший, Січових стрільців другий, Січових стрільців третій

Ремонтні роботи

з 9 по 16 год

Білоцерківський

Тарасівка : Шкільна, Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква : Привокзальна, Ярослава Мудрого

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква : Селищний, Сквирське Шосе, Олени Теліги, Київська, Василя Симоненка, Кобзаря, Михайла Дорошенка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква : Будівельників пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Шкарівка : Гетьманська Біла Церква : Таращанська, Тімірязєва

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Васильківський

Мар’янівка : Глубочиця, Васильківська, Червоноармійська

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Ксаверівка : Радянська, Київська, Гагаріна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Мар’янівка : Декабристів, Шевченка, Шкільна, Новоселів, Красікова, Гагаріна, Комсомольська

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Мар’янівка : Молодіжна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Мар’янівка : Воровського, Жовтнева, Фастівська, Гончарова

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Володарський

Рубченки : Центральна, Клубний, Плугатаря, Гагаріна, 1-го Травня, Комарова, Квітнева, Шевченка Чепіжинці : Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Володарський

Завадівка : Квітнева, Піонерська, Радянська, Шевченка, Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Володарський

Володарка : Коцюбинського, Набережна, Миру, Ярослава Мудрого, Козацький, Лівобережна, Шевченка, Прибережний, Яблуневий, 30-річчя Перемоги, Перемоги, Перемоги пров., Житній, Кооперативна, Парковий Завадівка : Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Рокитнянський

Ольшаниця : Лісова, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Телешівка : Зарічна, Шкільна, Шкільний, Зелений Шарки : Господарство Рокитне : Заводська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Пустоварівка : Вишнева, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Сквира : Кобзаря, Слобідська, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький

Усунення дефекту

з 8 по 19 год

Сквирський

Сквира : Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського, Слобідська, Лесі Українки, Максима Рильського, Короленка, Слободянський, Горького, пров. Горького, Кобзаря, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький, Незалежності, Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька, Калинова, Сонячна, Першотравнева, Леваневського, Громова, Стаханова, Фруктових садів, Комунар пров., П.Осипенко Антонів : Слобода

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищенський

Торчиця : Польова, Хліборобська, Шкільна, Садова, Хуторянська, Вишнева, Дачна, Набережна, Першотравнева, Михайлівська, Озерна, Лугова, Кооперативна, Лісова, Кузнечна Василиха : Наумова, Вишнева, Лугова, Банна, Партизанська, Польова, Садова, Степова, Лісова, Набережна, Пустовітна, Хутірська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Чернин : Ювілейна, Попівка, Лобківка Северинівка : Шкільна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Таращанський

Тараща : Білоцерківська, Зелена, Білоцерківський, Тичини

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Таращанський

Станишівка : Перемоги, Польова, Зелена, Б.Хмельницького, Набережна, Колгоспна, Калиновий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Тетіївський

Стадниця : Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 25 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergiyi-v-bilij-tserkvi-ta-rajoni-25-lystopada-2021-roku-povnyj-spysok-naselenyh-punktiv-9442.html