09 Грудня 2021

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 26 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 26 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
Article top 728х90

26 жовтня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії у Білій Церкві та деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у Білій Церкві та наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Узинській, Маловільшанській, Гребінківській, Ковалівській, Рокитнянській, Сквирській, Ставищенській, Таращанській, Тетіївській.

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕКНаселений пункт/Назва вулицьВид планових робітЧас проведення

Білоцерківський

Михайлівка : Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна Узин : Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна Вербова : Волі, Центральна, Перемоги Воровського : Комсомольська, Жовтнева, Миру Тарасівка : Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна

Технічне переоснащення

з 9 по 20 год

Білоцерківський

Володимирівка : Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності Дрозди : Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська Мазепинці : Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова Сидори : Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір Терезине : Дружби, Ленінське Тетянівка : Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Йосипівка : Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена Іванівка : Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова Сухоліси : Польовий, Польова Узин : Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича Павлівка : Садова, Осіння, Шкільна Красне : Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода Степок : Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Фастівка : Кільцева, Центральна, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква : Гоголя, Ярмаркова, Івана Кожедуба, 8 Березня, Гоголя пров., Ярослава Мудрого, Миколи Лозовика

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Васильківський

Ксаверівка : Червоноармійська, Червоногвардійська, Жовтнева, Київська, Зоологічна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Мар’янівка : Фастівська, Гончарова, Калініна, Водоп’янова, Фастівський, Миру, Лугова

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Ксаверівка : Київська, Я.Барабася, Шевченка, Шкільний, Радянська

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Ксаверівка : Комсомольська, Садова, Радянська, Київська, Я.Барабася

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Володарський

Зрайки : Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена Рачки : Суворова Шевченкове : Миру Брідок : Лесі Українки, Франка Хмельницьке : Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів Матвіїха : Чапаєва Лобачів : Лісова, Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Синява : Шевченка, Шевченка пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Острів : Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Житні Гори : Поле, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне : Незалежності

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Ольшаниця : Рогозянська, Чоповського

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Насташка : Вишнева, Поправський, Степурівська

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Рокитне : Жовтнева

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Ольшаниця : Лісова, Центральна

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Савинці : Українська, Першотравнева, Шкільна

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Сквирський

Селезенівка : Лесі Українки, Загадкова Цапіївка : Березнева, Хліборобна, Прибережна, Новорічна Кривошиїнці : Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2, Горіхова, Революційна, Миру, Комсомольська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Сквирський

Рогізна : Центральна, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Ворошилова, Чапаєва, Косіора, Шкільний, Котовського, Радянська, Щорса, Кірова, Франка, Шевченка Сквира : Незалежності Краснянка : Жовтнева Дунайка : Першотравнева, Космонавтів, Червоноармійська, Ковпака, Мічуріна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Сквирський

Цапіївка : Хліборобна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Сквирський

Буки : Леніна, Соборна, Маріі-Григорович, Шовковична, Космонавтів, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Таборів : Святкова, Матросова, Мічуріна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Ставищенський

Ставище : Лугова, Річна, Лесі Українки, Весняна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Велика Березянка : Трохименка, Михайлівська, Крупської, Чкалова, Лесі Українки, Новоселиця, Затишна, Щастя, Перемоги, Стадіонний

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Юшків Ріг : Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна Велика Березянка : Великоберезянська Тараща : Мудрого Ярослава, Стуса

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Тараща : Пролетарська, Б.Хмельницького

Оперативні перемикання

з 8 по 19 год

Таращанський

Лісовичі : Грибенка, Стадіонна, Глухий Яр, Партизанська, Мічуріна

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 8 по 19 год

Таращанський

Лісовичі : Берегова, Пролетарська, Калинова, Баляса, Глухий Яр, Гірська, Гайова

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тетіїв : Цвіткова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Тетіївський

Тетіїв : Злагоди, Чкалова, Лесі Українки, Лаврентія Похилевича, Шевченка, Лермонтова, Сковороди, Кленова, Мисливський

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білій Церкві та районі 26 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergiyi-v-bilij-tserkvi-ta-rajoni-26-zhovtnya-2021-roku-povnyj-spysok-naselenyh-punktiv-8988.html