18 серпня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії в деяких населених пунктах Білоцерківського району.
Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.
Відключення відбудуться у наступних територіальних громадах району: Білоцерківській, Узинській, Маловільшанській, Гребінківській, Сквирській, Рокитнянській, Тетіївській, Медвинській.
Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.
Районний підрозділ ДТЕК | Населений пункт/Назва вулиць | Вид планових робіт | Час проведення |
---|---|---|---|
Тетіївський | Денихівка : Леніна, Радянська, Лесі Українки, Шкільна Тетіїв : Коцюбинського | Оперативні перемикання | з 9 по 17 год |
Білоцерківський | Глибочка : Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова | Виконання приєднання клієнтів | з 9 по 20 год |
Білоцерківський | Томилівка : Залізнична, Новоселів, Молодіжна, Залізничний | Ремонтні роботи | з 8 по 18 год |
Білоцерківський | Томилівка : Набережна, Спортивна, Слави, Шевченка, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби, Хоздвір, Залізничний, Залізнична, Садова, Валок, Новоселів, Молодіжна Блощинці : Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Клубний, Замковий, Степова, Польова, Садова, Надрічна, Шкільна, Ставок Блощенці : ім. С.І. Мельниченка, Польова Чепеліївка : СТ | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
Білоцерківський | Біла Церква : Павліченко, Шевченка, Робітнича, 2 Робітнича, Леваневського пров., 1 Леваневського пров., 2 Леваневського пров., Приміська, Гризодубової, Прорізна, Челюскінців пров., Челюскінців, Ротецька, Князя Володимира, Шолом-Алейхема, І.Франка, Штабний, Проточний, 1 Гризодубової пров., 2 Гризодубової пров., Кар’єрний, Леваневського, Кар’єрна, Крутогірна, Героїв Крут | Технічне обслуговування | з 8 по 19 год |
Білоцерківський | Межове : Центральна, Волі, Січнева, Лісова, Садова | Технічне обслуговування | з 8 по 19 год |
Білоцерківський | Узин : Незалежності, Ярослава Мудрого | Технічне обслуговування | з 8 по 19 год |
Сквирський | Малі Лисовці : Ленінська, Вишнева, Шкільна | Технічне обслуговування | з 8 по 19 год |
Білоцерківський | Біла Церква : Лесі Українки, Польова, Чайковського, Романа Шухевича, Павла Чубинського, Михайла Вербицького, Анатолія Солов`яненка | Виконання приєднання клієнтів | з 8 по 18 год |
Білоцерківський | Мала Вільшанка : Садова | Реконструкція | з 8 по 18 год |
Білоцерківський | Мала Вільшанка : Шевченка, Гагаріна | Реконструкція | з 8 по 18 год |
Білоцерківський | Бакали : Ступича, Лісова, Ставок | Реконструкція | з 8 по 18 год |
Рокитнянський | Ольшаниця : Гороховатський, Шевченка, Прибережний, Центральна | Капітальний ремонт | з 8 по 17 год |
Сквирський | Руда : Лісова, Ювілейна, Медична Шамраївка : Центральна, Медична, Ювілейна, Лісова | Чистка траси | з 8 по 18 год |
Білоцерківський | Біла Церква : Островського, Польова | Чистка траси | з 8 по 18 год |
Тетіївський | Теліжинці : 60-річчя Жовтня, Вишнева, Зарічна, Вінницька, Першотравнева, Вишневий, Перемоги, Шевченка, Набережна Михайлівка : 1-го Травня, Першотравнева Хмелівка : Василівська Тетіїв : 8 Березня, Сонячногірська, Михайла Шляхтиченка | Ремонтні роботи | з 8 по 19 год |
Тетіївський | Тетіїв : Зарічна, Садова, Герцена, Ломоносова, Панченка пров., Садовий Черепин : Петрівського | Технічне обслуговування | з 8 по 19 год |
Богуславський | Медвин : Лісова, 1 Олександра Василенка пров., Олександра Василенка | Капітальний ремонт | з 8 по 18 год |
Васильківський | Пінчуки : Першотравнева, Франка, Лесі Українки, Гагаріна, Чапаєва, Радянська, Жовтнева, Зарічна, Садова, Мічуріна, Леніна, Горького, Шевченка, Лугова, Траса Київ-Одеса Гребінки : Київська, траса Київ – Одеса Ксаверівка : Південна, Київська, Південний, Центральна Вільшанська Новоселиця : Леніна | Реконструкція | з 8 по 18 год |
Тетіївський | Тетіїв : Цвіткова | Технічне переоснащення | з 7 по 20 год |
Тетіївський | Юрківка : Шевченка Тетіїв : Польова, Першотравнева, Якова Краснєнкова пров. | Технічне переоснащення | з 7 по 20 год |
Тетіївський | Тетіїв : Київська, Володимирська, Лисенка пров. | Технічне переоснащення | з 7 по 20 год |
Тетіївський | Тетіїв : Світанкова, Володимирська, Щаслива, Кутузова | Технічне переоснащення | з 7 по 20 год |
Тетіївський | Попружна : Зарічна Тетіїв : Березна, Героїв Бреста, Віктора Гуменюка | Технічне переоснащення | з 7 по 20 год |
Тетіївський | Тетіїв : Віктора Гуменюка | Ремонтні роботи | з 7 по 20 год |
Тетіївський | П’ятигори : Київська, Сікорського, Ватутіна, Гагаріна, Молодіжна, Мічуріна, Квітнева, Миру пров., Миру, Берегова, Яблунева | Технічне переоснащення | з 7 по 20 год |