21 Вересня 2021

Планові відключення електроенергії в Білоцерківському районі 29 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Білоцерківському районі 29 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

29 липня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії в деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у наступних територіальних громадах району: Маловільшанській, Фурсівській, Володарській, Ставищанській, Сквирській, Таращанській, Рокитнянській, Тетіївській, Медвинській.

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕКНаселений пункт/Назва вулиць і номери будинківВид планових робітЧас проведення
БілоцерківськийКоржівка: Набережна

Озерна: Червона, Паркова, Зелена, професора Меляновського, Глиняна, Верхова, Франка, Вільна, Рибальська, Богдана Хмельницького, Мальованого, СТ, Надрічна

Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна, Садова, Зелена, Хоздвір, Ферма, Зоряний, Т. Шевченка, Шкільна, Миру пров., Сонячний, Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна, Водокачка

Черкас: Дружби, Павлова, Зої Космодем’янської, Шевченка, Ю. Гагаріна, Квітуча, Польовий, Млинова, Затишна, Лісова, Набережна, Ферма, Поповича, Садовий, Миру, Заріччя, Калинова, Мисливська

Хутір Черкас: Набережна

Чистка трасиз 8 по 18 год
БілоцерківськийФурси: Кірова, Ярослава Мудрого, Боженка, Поповича, Шкільна, Лесі УкраїнкиТехнічне обслуговуванняз 8 по 19 год
БогуславськийГута: Н.ДиченкаТехнічне обслуговуванняз 8 по 19 год
ВолодарськийНадросівка: Набережна, Квітнева, Лесі Українки, Дружби

Матвіїха: Кооперативна, Центральна, Щорса, Добровольських, Кірова, Побережних, Гагаріна, Новосільна, Посьолок, Лісова, Молодіжна

Пархомівка: Свято – Покровська

Володарка: Шевченка, Коцюбинського

Капітальний ремонтз 8 по 19 год
ВолодарськийРатуш: Набережна, Дружби, Лісництво

Рачки: Гагаріна, Леніна, Польова, Суворова, Шевченка, Молодіжна

Матвіїха: Кооперативна, Чапаєва, Рибченків

Рогізна: Котовського

Володарка: Лісова

Капітальний ремонтз 8 по 19 год
РокитнянськийЗапруддя: І. Франка, Лугова, ДовженкоТехнічне обслуговуванняз 8 по 17 год
СквирськийМалі Єрчики: Центральна, Київська, Шевченка, Польова, КосмонавтівКапітальний ремонтз 8 по 18 год
СквирськийВеликополовецьке: Центральна, Шкільна, Макаренка, Гагаріна, ВишневаРеконструкціяз 9 по 20 год
СквирськийВеликополовецьке: Підгайя, Центральна, Соборна, Чапаєва, Заярчанська, Садова, Кошова, Першотравнева, Шкільна, Макаренка, Гагаріна, Вишнева, МолодіжнаРеконструкціяз 9 по 20 год
СтавищанськийСтаніславчик: НабережнаТехнічне обслуговуванняз 8 по 18 год
ТаращанськийКівшовата: Космонавтів, 40 років Перемоги, Калинова, Омельченко, МируКапітальний ремонтз 8 по 19 год
ТаращанськийЛука: Київська, Набережна, Б.Хмельницького, Миру, Заводська, Вільхівець, Шевченка, Лучанська, Аграрний пров., Степова, Світанкова, Лісова, Гоголя, Просвіти, Стадіонний, Видний пров., Гнатова, Шкільна, Перемоги, Молодіжна, Дружби, Стадіонна, Козацька

Ківшовата: Набережна

Велика Березянка: Шевченка

Тараща: Перемоги

Технічне обслуговуванняз 8 по 15 год
ТетіївськийТетіїв: Злагоди, Чкалова, Лесі Українки, Лаврентія Похилевича, Шевченка, Лермонтова, Сковороди, Кленова, МисливськийТехнічне обслуговуванняз 7 по 8 год
ТетіївськийТетіїв: Кармелюка пров., Ярослава Мудрого, Праці, Василя Стуса пров., Мічуріна, АеродромнаТехнічне обслуговуванняз 8 по 10 год
ТетіївськийТетіїв: Стефаника, ПольоваТехнічне обслуговуванняз 10 по 11 год
ТетіївськийТетіїв: Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Мічуріна, Ярослава Мудрого, Праці, Гагаріна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Академіка Байраківського, ПушкінаТехнічне обслуговуванняз 11 по 13 год
ТетіївськийТетіїв: Мічуріна, Академіка Байраківського, Франка, Пушкіна, Кармелюка пров., Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., ДекабристівТехнічне обслуговуванняз 13 по 14 год
ТетіївськийТетіїв: Академіка Байраківського, Джерельна, Грінчука, Пушкіна, Кармелюка пров., Франка, Пам’яті Героїв, Робітнича, ДружнаТехнічне обслуговуванняз 14 по 16 год
ТетіївськийТетіїв: Академіка Байраківського, Грінчука, Спортивна, Чехова, Франка, Гагаріна, Ярослава Мудрого, Олімпійський, ВінницькаТехнічне обслуговуванняз 16 по 18 год
ТетіївськийТетіїв: Спортивна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса пров., Франка, Гагаріна, ПраціТехнічне обслуговуванняз 18 по 20 год

Про автора

Біла Церква Online - інтернет-портал міста та району. Лише свіжі та актуальні новини, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації

Новини партнерів

Send this to a friend
Привіт, це може вас зацікавити: Планові відключення електроенергії в Білоцерківському районі 29 липня 2021 року (повний список населених пунктів)! Ось посилання: https://bila-tserkva.online/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergiyi-v-bilotserkivskomu-rajoni-29-lypnya-2021-roku-povnyj-spysok-naselenyh-punktiv-7621.html