28 Листопада 2020

Узинські ветерани плавання вибороли шість золотих медалей на Міжнародному турнірі в Білорусі

Автор фото: Прес-служба управління фізичної культури і спорту КОДА

З 19 по 20 вересня в Гомелі (Республіка Білорусь) відбувся міжнародний турнір з плавання «ІІІ КУБОК ПОЛІССЯ» в категорії «Мастерс». В турнірі взяли участь понад 200 чоловік – ветерани плавання з України, Польщі, Білорусі та Росії.

Про це повідомляє портал “Біла Церква Online” із посиланням на КОДА.

На турнірі Україну представляв клуб “Білий ведмідь” із Узина в особі Сергія Зеленецького ( 67 років) – майстра спорту, керівника клубу, вчителя фізичної культури і спорту Розаліївської школи та Василя Лановського (81 рік) – полковника авіації у відставці, учасника бойових дій, члена клубу «Нептун».

Узинські ветерани плавання вибороли в сукупності шість золотих медалей. Дві золоті медалі за 50 м вільний стиль та 50 м брас здобув Василь Лановський. Сергій Зеленецький виборов чотири золотих нагороди – 50 м вільний стиль, 50 м брас, 50 м спина, 100 м спина з чотирьох дозволених дисциплін-дистанцій.