01 Грудня 2020

Велогонщики із Білої Церкви вибороли призові місця у “Чорноморському велотурі”

Автор фото: Південна велосипедна ліга

9-11 жовтня з села Дальник Овідіопольського району стартував Кубок України в багатоденній гонці категорії “Мастерс” “Чорноморський Велотур”. Завітали на розіграш Кубку і велогонщики із Білої Церкви.

Змагання відкрилися короткою індивідуальною гонкою як пролог на дистанції в 5 кілометрів. Учасники з Білої Церкви Одеси, Чорноморська згідно з регламентом були розділені на шість вікових груп. Маршрут гонки був прокладений в одну сторону зі стартом в Дальнику і фінішем в Санжейці. Зустрічно-бічний вітер неабияк ускладнив гонщикам завдання. Але це не завадило нашим велогонщикам показати високі результати та вибороти призові місця.

Так абсолютно кращим результатом “відзначився” 49-ти річний Олександр Грушецький з Білої Церкви (Giant Ukraine). 5 кілометрів він промчав за 7 хвилин і 4 секунди, із середньою швидкістю в 42.4 км / год. Спортсмен виступає в 3-й віковій групі (40-49 років). Секунду Грушецькому поступився 36-ти річний одесит Олександр Сурутковіч (Атлет-Одеса, 2-я група). Ще один високий результат – 7:15 (ср.ск. 41.3 км / год), показав 52-х річний одесит Іван Фомічов (Аркадія-Одеса, 4-я група).

У 6-й, найдосвідченішій групі, де виступають спортсмени 70 років і старше, 79-ти річний Микола Курафеєв із Білої Церкви посів друге місце, поступившись приблизно на хвилину 71-річному одеситу Геннадію Кириченку (Аркадія-Одеса).

На завершення 11 жовтня відбулася кільцева гонка на дистанції 32 та 48 км. На відрізку 32 км першу сходинку п’єдесталу посів білоцерківець Микола Курафеєв.

На 48 км перемогу святкував Олександр Грушецький. На другому місці до фінішу приїхав Сергій Куксінов. Обидва гонщика представляють білоцерківську команду Giant Ukraine.

СПРАВКА: «Чорноморський велотур» – одна з найстаріших велогонок, що веде свій відлік з далекого 1959 року. І навіть участь в ній є почесною і відповідальною.