05 Грудня 2020

Юні танцюристи із Білої Церкви стали призерами чемпіонату України із танцювального спорту

Автор фото: Управління фізичної культури і спорту КОДА

2-4 жовтня у Києві пройшов чемпіонат України з танцювального спорту серед усіх вікових категорій. Представники Білої Церкви зуміли вибороти нагороди серед ювеналів.

Танцювальна пара Давид Дудка – Аріна Бердичевська, вихованці Вадима Тимощука, посіли друге місце в категорії ювенали-1 (до 9 років), програма standard.

Зовсім трохи юним спортсменам не вистачило до п’єдесталу пошани в програмі 8 танців – вони стали четвертими. І шосте місце посіла пара в програмі latin.