09 Грудня 2021

Жіноча команда ФК “Колос” вийшла до 1/4 фіналу кубку України

Автор фото: ФК «Колос» Ковалівка
Article top 728х90

У матчі 1/8 фіналу Кубку України серед жіночих команд “Колос” у гостях обіграла столичну команду “ДЮСШ-26” із рогромним рахунком 5-0 та вийшла до чвертьфіналу.

Про це повідомляється на офіційному сайті клубу.

Лідерки Першої ліги довго тримали свої ворота на замку, але на 32-ій хвилині Ірина Майбородіна здійснила швидкий прорив правим флангом і зробила простріл на Людмилу Крючкову, яка без проблем відкрила рахунок. А перед самою перервою Мар’яна Іванишин заробила пенальті, і Анна Каверзіна з точки подвоїла перевагу.

У другому таймі “парашют” виконала Олеся Маліновська, яка перекинула м’яч над голкіперкою “ДЮСШ-26” – 3:0. А наприкінці гри двічі відзначилася Ліліана Сербук, яка вийшла перед цим на заміну.

У підсумку, 5:0 – дівчата Людмили Покотило крокують у чвертьфінал Кубку України, а ця стадія турніру відбудеться вже наступного, 2022-го року.