21 Вересня 2021

Жіноча команда ФК “Колос” здобула першу перемогу у сезоні (фото)

Автор фото: ФК «Колос» Ковалівка

Жіноча команда “Колос” нарешті здобула свою першу перемогу у Вищій лізі. В матчі 5-го туру нашіковалівські дівчата перемогли команду “ЕМС-Поділля” із Вінниці із рахунком 2:0.

Про це повідомляє портал БЦ Online із посиланням на сайт клубу.

У середині першого тайму Юлія ковальчук в один дотик пробила по воротах суперниць метрів з двадцяти двох. М’яч після удару Юлії влучив у поперечину і опустився за лінію воріт гостей – 1:0!
У другій половині мінімальний рахунок тримався аж до 75-ої хвилини, допоки футболістки “Колоса” не організували стрімку контратаку. Олеся Маліновська прорвалася правим флангом і вивела Ірину Майбородіну сам на сам із голкіперкою “ЕМС-Поділля”. Ірина своїм шансом скористалася і спокійно покотила м’яч у кут воріт!2:0 – “Колос” здобув таку жадану першу перемогу у Вищій лізі сезону 2021/2022, і з гарним настроєм буде готуватися до зустрічі 6-го туру. За тиждень дівчата Людмили Покотило зіграють у Харкові проти чинних чемпіонок України з команди “Житлобуд-1”.