09 Грудня 2021

Жіноча збірна України з футболу у Ковалівці розбила Фарерські острови

Автор фото: Української асоціацїя футболу
Article top 728х90

21 жовтня Ковалівка приймала перший поєдинок європейської кваліфікації до Чемпіонату світу з футболу серед жінок 2023 року. Жіноча збірна України не мала проблем із командою Фарерських островів, перегравши суперниць із рахунком 4:0.

У першому таймі нашій команді вдалося оформити комфортну перевагу. На 16-ій хвилині Козлова головою замкнула подачу Апанащенко, а перед перервою після прострілу Шматко відзначилася Кравчук. Гольові нагоди також мали Шматко й Апанащенко, та ж Козлова не реалізувала кілька моментів.

У другій половині гри українки збільшили власну перевагу. На 57-ій хвилині Хаванська зробила закидання із глибини, а Бойченко з лінії воротарського переправила м’яч у сітку. Невдовзі Хімич у падінні пробила повз “дев’ятку”.

У суперниць із небезпечними моментами не склалося, можна відзначити хіба що удар Асли Йоханнесен зі штрафного, з яким спокійно впоралася голкіперка “Колоса” Ірина Саніна. На 79-ій хвилині четвертий гол українок після подачі Калініної з кутового оформила Корсун. Могли синьо-жовті забити ще, зокрема, кілька нагод мала Хімич, а Козлова влучила в поперечину. У підсумку синьо-жовті зупинилися на рахунку 4:0.

У вівторок 26 жовтня жіноча збірна України знову у Ковалівці на стадіоні “Колос” зігрє свій другий поєдинок відбору, тепер же проти фавориток – команди Іспанії (початок — о 17.00).